Alt Websitelerin Fotoğraf Galerisi Nasıl Oluşturulur?

-Öncelikle e kampüse giriş yapıp site yönetimi menüsünden giriş yapmak istediğimiz  web sitesine tıklayalım , aşağıdaki gibi web sitesi sayfası açılacaktır. 

-Daha sonra içerik yönetimi üst başlığından sayfalar’a tıklayalım
-Tıkladığımızda karşımıza aşağıdaki  ekran gelecektir. Yeni kayıt ekle butonuna tıklayarak yeni bir sayfa ekleyelim.-Yeni kayıt ekle butonuna basınca karşımıza aşağıdaki sayfa açılacaktır.


-Genel bilgilerin altında bulunan açıklama yazan yerden galeriyi seçiyoruz
-Çıkan sayfada sunucuya göz ata tıklıyoruz.-Aşağıdaki ekran gelecektir. Klasöre tıklayıp isim verip kaydet diyoruz .-Kaydettiğimiz klasörü seçip , dosyaları seçe basıp istediğimiz resmi seçtikten sonra kaydet dediğimizde resimler kaydedilmiş oluyor.
-Fotoğraf galerisine fotoğraf yüklemek istediğimizde ise fotoğraf galerisi yazan kısmın sağ tarafında bulunan alana tıklayalım ve bir tane resim seçelim aç diyelim ve fotoğrafı yüklemiş oluyoruz.
Eğer birden çok fotoğrafı aynı anda yüklemek istersek , yüklemek istediğimiz fotoğrafları sürükle bırak yöntemi ile fotoğraf yükleme alanına kaydırarak yükleyebiliriz .Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bu yöntemle 8 adet fotoğraf yüklenmiş oldu.